Search
  • Leivi Konsing

Kuidas lisada online broneeringuid Wix Bookings apis

Täpne juhend, kuidas lisada Wix Bookings apis teenuseid ja/või koolitusi.

Kõigepealt tuleb Booking Calendar app lisada oma veebilehele. Seda saad teha Editor vaates appide all. See järel oleks hea, kui on eelnevalt lisatud ka Staff Member - teenusepakkuja.

Dashboard vaated vali valik Booking Calendar ning see järel Staff. Selle all loome teenusepakkuja/ töötaja. Kellel on olemas nimi, kontaktandmed ja võimalik kutsuda liituma teenusega ning Wix Calendar sünkroniseerida Google Calendar-ga. Kui telefonis on olemas Google Calendar app, siis kontrolli alati, millise e-maili aadressiga on sul app seotud ja kas sama e-maili aadress on ka Wix Calendar-ga sünkroniseeritud.


Vaata üle ka Calendar valik. Määra seal tööaeg.


Dashboard all on Booking Service valik. See järel avaneb uus vaade, kus saab valida kahe variandi vahel.

1-on-1 on üks ühele kohtumine, mis on privaatne. Broneerida saab teenusele ainult üks inimene.

Multiple Patricipants on mitme osalejaga kohtumine, mis ei ole enam privaatne. Ühele teenusele saab broneerida mitu inimest.

Kursuse või seminaari korraldamiseks valime variandi Multiple Participants ning avaneb järjekordne valiku võimalus.


Mis erinevus on Class ja Course?

Class on teenuse esitamise viise, mis on klientidele nähtav koguaeg ja saab alati broneerida kui on vabu kohti. Hinnastamine on võialik fikseeritud tasuna, kohandatud tasuna või üldse pakkuda tasuta. Võimalus pakkuda ka hinnastamise erinevaid pakette. Samuti on võimalik võimaldada klientidel korraga broneerida mitmele inmesele sama teenust või kursusel osalemist. Näiteks, kui kursusele soovib ettevõtte saata oma 3 töötajat sama broneeringuga. Või piirata broneerimist ning lubada ka ainult erladi broneerimisi. Kursuse eest on võimalik tasuda online maksena, kohaleal ja võimalus koguda ka deposiit makseid.

Course on kõik sama, mis eelnev kuid võimalus ajastada broneeringuid. Ning visuaalselt vaade on ka erinev. Seda varianti on hea kasutada, kui kursuse või teenuse pakkumine toimub intervallidega. Näitesk kursus või teenus algab 16 september ja toimub igal teisipäeval kell 12 ja igal neljapäeval kl 14.Kui oleme valinud Class broneerimise viisi teenuseteks ja vajalikud andmed sisestatud, siis tuleb Booking Calendar valiku all lisada ka sessioon.


Sessioone saab lisada mites erinevas kohas. Saab seda teha Booking Calendar vaates kui ka teenuse ja/või kursuse lisamise vaates.


Kui juhendi kasutamisel tekivad küsimused ja vajab täpsustamist. Palun anna teada, proovime selle juhendi teha paremaks.4 views

© 2020  | Tallinn | leivi@konsing.eu | +372 56563696

  • Facebook